istanbul-palyaco-kiralama-hizmetleri
İstanbul Palyaço Kiralama Hizmetleri
Haziran 2, 2018

Doğum Günü Palyaço Kiralama Servisi

dogum-gunu-palyaco-kiralama

İnsanların eğlenceye ve gülmeye ihtiyaç duyduğu günümüzde, özel günleri özgünleştirmek ve farklı bir hava katmak için doğum günü organizasyonu hizmetleri sunmaktayız.

Palyaço ile çocuklara farklı bir sevinç yaşatmak, bu güzel günleri onlar için eğlenceli hale getirmek mümkündür. Bunun bilinciyle çocuk gibi düşünerek palyaço kiralama hizmetlerimize en neşeli oyunları ve yarışmaları kazandırmaktayız.

Doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen palyaço kiralama, çocukların bir numaralı eğlencesi haline gelmiştir.

Peki, çocuklar neden palyaço isterler?

Renkli perukları, kırmızı burunları ve eğlenceli kostümleriyle miniklerin ilgisini her zaman üzerinde toplamayı başaran palyaço ve kostümlü karakterler, her zaman organizasyona renk ve hareket getirir.

dogum-gunu-palyaco-okul

Siz de palyaço kiralama servisimizden faydalanmak için detayları öğrenebilirsiniz…

Doğum Günü Palyaço Paketlerinde Neler Bulunur?

Palyaço kiralama hizmeti, çocuklara sunulabilecek en eğlenceli aktiviteleri içerisinde barındırır.

 

Doğum günü organizasyonları içerisinde yer alan palyaço ve animatörler; yüz boyama ve sosis balon aktivitesi ile çocuklarla tanışıp kaynaşır.

Her yaştan çocuk için en ilgi çekici etkinliklerden biri olan yüz boyama; çocukların hayal güçlerini kuvvetlendirerek, en sevdikleri karakterlere bürünmelerini sağlar.

Doğum günü partisine katılan herkese dağıtılan figürlü sosis balonlar, etrafı renkli balonlarla kaplar. Çocuklar için harika bir oyun zamanıdır ve pasta kesimine kadar olan süreçte mekanın şartlarına ve uygunluğuna göre palyaço eşliğinde grup oyunları oynanır.

Ev, kafe, restoran, düğün salonu ve bahçeli alanlara uygun yarışmalar ve oyunlarla çocuklar hiç durmaksızın bir eğlence içine girer. Yaklaşık 2 saat boyunca animatörler eşliğinde oyunlar oynayan çocuklar veda vaktine kadar anın tadını çıkarır.

Organizasyon boyunca palyaço ve animatörler hangi oyunları oynatır?

Halat çekme, çuval yarışı, mandal kapmaca, deve cüce, mendil kapmaca ve birçok aksiyon oyunu ile doğum günü partisi çocuklar için oldukça keyifli geçmektedir.

  • Yüz boyama
  • Sosis balondogumgunu-palyaco-animator
  • Halat çekme
  • Çuval yarışı
  • İp atlama
  • Yumurta yarışı
  • Mandal toplama
  • Mendil kapmaca
  • Deve cüce
  • Sandalye kapmaca

 

Doğum günü organizasyonu için palyaço kiralama hizmetinden faydalanarak tüm etkinliklerden doyasıya faydalanabilir, unutulmaz bir güne sahip olabilirsiniz.

Grup oyunları, yarışmalar ve sosis balon aktiviteleri ile doğum günü organizasyonlarınızı renklendirebilir, çocuklarınıza neşeli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Haricinde Faydalanabileceğiniz Hizmetler

Doğum günü organizasyonlarının renklenip çeşitlendiği günümüzde, organizasyonun en ince ayrıntısına kadar tercih edebileceğiniz hizmetler bulunmaktadır. Palyaço kiralama ve animasyon hizmeti çocuklar ve davetliler için büyük önem taşır.

Palyaço ve kostümlü karakterler ile miniklere farklı sürprizler de yapabilirsiniz. Elsa, pamuk prenses, spiderman ve korsan kostümlü animatörlerimiz ile her çeşit ihtiyacınıza çözümler üretmekteyiz.

dogum-gunu-pamuk-prenses

Animasyon ve palyaço servisi dışında komple bir doğum günü organizasyonu da edinebilirsiniz. Fotoğraf köşesi dahilinde sunulan sunum masası, doğum günü pastası, baskılı cupcake, balon süsleme ve ikramlıklar ile parti konsepti sağlayabilirsiniz.

Partiniz için düşünebileceğiniz her detay doğum günü organizasyonuna dahildir. Animatör ve süsleme ile birlikte eşsiz bir kutlama yapabilir, davetlilerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Doğum günü organizasyon paketleri hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz.

 

Doğum Günü Palyaço Fiyatları Nelerdir?

Doğum günü organizasyonu için talep edeceğiniz animatör veya palyaço kiralama hizmeti paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ekstra her 1 saat için, tercih ettiğiniz paketin üzerine +50 lira eklenmektedir.

Doğum günü palyaço fiyatları her bölge için sabittir. Herhangi bir bedel eklenmeyecektir. Palyaço paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu için mutlaka detaylı bilgi alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir