Neler Yapıyoruz?

avrupa-yakasi-palyaco-kiralama

Doğum Günü Palyaço Kiralama

Çocukların dört gözle beklediği doğum günü partilerini unutulmaz kılmanın en sevimli yolu palyaço kiralama hizmetinden faydalanmaktır.

Palyaço, katıldığı etkinlikleri renklendirmekle kalmaz, çevresine saçtığı enerji ile herkesi mutlu etmeyi başarır. Özellikle çocukların yoğun ilgisine maruz kalana palyaço ve animatörler, sosis balondan figürleri tüm davetlilere hediye eder.

Sosis balondan hayvan figürleri ortaya çıkarabilen palyaço, yüz boyama aktivitesi ile doğum günü organizasyonunu daha da renkli bir hale getirir. Çocuklar hayallerindeki kahramana bürünürken, yepyeni oyunların kapısı aralanmış olur.

Düğün Palyaço Kiralama

Sünnet, nişan ve düğün organizasyonlarında davetliler ve çocukların bir araya gelerek organize olmaları için palyaço kiralama servisi size yardımcı olacaktır.

Çocuklar yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri için sıraya girerken, bir yandan tüm hızıyla devam eden organizasyon için düzen sağlanmış olur. Oyun alanında toplana çocuklar halat çekme veya mandal kapmaca gibi yarışmalarla dolu dolu bir gün geçirir.

Neşeli ve keyifli bir düğün organizasyonu için palyaço kiralama tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece hem küçüklerin hem de büyüklerin keyifle ayrıldıkları bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen arayarak palyaço fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

istanbul-palyaco-kiralama-aktiviteleri
dogum-gunu-palyaco-kiralama-istanbul

Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama

İşletme açılışları için ses sistemi ve balon süsleme dışında olmazsa olmaz haline gelen palyaço ve maskotlar ile keyifli ve capcanlı bir organizasyon yapabilirsiniz.

Sevimli palyaço kostümleri ile genç yaşlı herkesin dikkatini üzerine çeken animatörler işletmeyi ön plana çıkararak açılışa özel fırsatları gözler önüne serer. Broşür ve sosis balon dağıtımı ile açılışa özel bir gün meydana getirir.

Böylece işletmenizi farklı kılan açılış organizasyonu ve palyaço kiralama servisi ile birlikte keyifli bir sona ulaşabilirsiniz.
WhatsApp hattımızdan organizasyon detayları ve palyaço kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon için Hemen Arayın!

(Telefon veya WhatsApp)

0536 878 01 28