palyaco-kiralama-paketleri-neler
Palyaço Kiralama Paketleri
Kasım 6, 2018
istanbul-palyaco-fiyatlari

Günümüzde birçok alanda karşımıza çıkan palyaço ve animatörlerin ne amaçla hizmet verdiğini hiç düşündünüz mü?

Sokakta yürüyen bir palyaço gördüğünüzde elbette ki ilginizi çeker ve size her zaman sempatik gelir.

İçimizden biri olan palyaçonun tek amacı insanları bir an olsun mutlu etmek, yüzlerinde gülümsemeye sebep olmaktır.

istanbul-palyaco-6

Palyaço görme olasılığınızın en yoğun olduğu bölgeler ise doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu ve düğünlerdir.

Belki her düğün salonunda palyaçoya rastlamayabilirsiniz ancak doğum günü partilerinde çocuklarla bir araya gelerek oyunlar oynayan palyaço ve oyun ablalarına rastlama olasılığınız oldukça yüksektir.

Belki hemen aklınıza gelecek soru palyaço hizmeti ve palyaço fiyatları olabilir.

Palyaço kiralama hizmeti adı verilen bu servis, animatörlerin palyaço firmaları tarafından etkinliklere temin edilmesi yöntemi ile işler.

Günümüzde birçok etkinlikte görev alan palyaçolar, tüm teçhizatı ve kostümü ile çocuklara belirlenen palyaço kiralama fiyatları üzerinden hizmet verir.

Palyaço Kiralama Nasıl Yapılır?

Çocukların hayal dünyası her türlü masal kahramanına oldukça ilgi duyar. Televizyon ve sinemada görebildiği bu karakterlerden biri de palyaço ve animatörlerdir.

Peki, palyaço kiralama nasıl yapılır, palyaço kiralama fiyatları nedir?

istanbulpalyaco-8

Hangi organizasyon için palyaço ihtiyacı duyduğunuz önemlidir. Zira, palyaço aktiviteleri ve görevi ile doğru orantılı olarak palyaço fiyatları da değişecektir.

Genellikle doğum günü partileri için çağrılan palyaço, çocuklara birbirinden farklı aktiviteler yaptıracak, etkinlik boyunca toplu bir şekilde sıkılmamasını sağlayacaktır.

1 saat ile 4 saat arasında değişen doğum günü palyaço etkinlikleri oldukça yoğun talep görmektedir.

Öncelikle palyaço kiralama için yapmanız gereken ilk adım güvendiğiniz palyaço kiralama firmasına ulaşmak ve organizasyonunuz için palyaço talebinizin nedenini paylaşmaktır.

Palyaço şirketi size tüm bilgileri açık ve net bir şekilde aktarmalıdır. İstenildiği takdirde animatör veya palyaço hakkında bilgiler paylaşılmalıdır.

Palyaço kiralama ve palyaço fiyatları hakkında bilgilendirildikten sonra size uygun palyaço paketleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Palyaço paketleri etkinliklerin saatine göre değişmektedir. Bu nedenle 1 saat, 2 saat veya 3 saatlik paketlerden birini tercih edebilirsiniz.

Palyaço Kiralama Fiyatları

Doğum günü palyaço fiyatları ile açılış organizasyonu palyaço kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Doğum günü partisine katılan palyaço; yüz boyama, sosis balon ve oyunları kapsamaktadır. Açılışlarda ise palyaço, broşür ve sosis balon dağıtımı yapmaktadır.

Palyaço fiyatları ise doğum günü organizasyonu için 100 liradan başlamaktadır.

1 saat için yüz boyama, sosis balon ve grup oyunları ile zamanı dolduran palyaço ve animatör paketleri saatine göre değişmektedir.

1 saat 100 lira iken ideal olarak tercih edilen 2 saat için palyaço fiyatları 150 liradır.

palyaco-kiralama-paketleri-1-standart-paket-1palyaco-kiralama-paketleri-1-standart-paket
palyaco-kiralama-paketleri-2-standart-paket-2palyaco-kiralama-paketleri-2-standart-paket
palyaco-kiralama-paketleri-3-standart-paket-3palyaco-kiralama-paketleri-3-standart-paket

Palyaço Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

İstanbul palyaço kiralama fiyatları üzerinde etkili olan faktörler; organizasyon süresi ve paket içeriğidir. Kesinlikle ekstra ücret alınmamaktadır.

Örneğin; doğum günü organizasyonu için yapmış olduğunuz rezervasyon için etkinlik saati ve paket içeriğini belirlemelisiniz. Seçmiş olduğunuz standart veya pinyata paketi üzerinden palyaço kiralama fiyatları belirlenmektedir.

1 saatlik standart paket 100 lira iken pinyata paketi 200 lira değerindedir. Yani paket içeriğinizle doğru orantılı olarak palyaço veya animatör kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Palyaço ve animatör kiralama hizmeti için +50 lira farkla şef animatör paketini tercih edebilirsiniz.

Böylece profesyonel bir palyaço hizmetinden kolayca faydalanabilirsiniz. Deneyimli palyaço arkadaşlarımızla çok daha değerli bir hizmete sahip olacaksınız.

Eğer doğum günü parti konseptiniz ile uyumlu, kostümlü animatör kiralama paketimizden faydalanmak istiyorsanız +50 lira farkla partinizi renklendirebilirsiniz.

Pamuk prenses, elsa, spiderman, jack sparrow gibi kostümlü animatörlerimizle profesyonel bir hizmetten faydalanın.

2 Comments

  1. Fatma Çelik dedi ki:

    Okulumuzun açılış etkinliği için 5 saatliğine 3 tane palyaço kiralamak istiyoruz fiyatları öğrenebilir miyim

    • Palyaçoo Org dedi ki:

      Fatma Hanım; 5 saatlik palyaço kiralama fiyatlarımız etkinlik detaylarına göre 200 liradan başlamaktadır. Ancak 3 adet palyaço için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir