dogum-gunu-palyaco-kiralama
Doğum Günü Palyaço Kiralama Servisi
Mayıs 8, 2018
avrupa-yakasi-palyaco-kiralama-servisi
Avrupa Yakası Palyaço Kiralama
Temmuz 10, 2018

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmetleri

istanbul-palyaco-kiralama-hizmetleri

Palyaço ve animasyon hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya çalışalım.

Metropol yaşantısı ve olumsuzlukları geri plana atıp kendimizi bulup eğlenebildiğimiz saatlerin başında özel günler ve etkinlikler gelir. İnsanların stresten uzaklaşıp bir araya geldiği bu etkinlikler ise düğün, nişan, doğum günü, kokteyl, sünnet düğünü ve benzeri organizasyonlardır.

istanbul-palyaco-hizmeti

Her yaştan insanı bir araya toplayan bu organizasyonlarda çocukların bir araya gelişi ise yeni bir ihtiyacın kapısını aralar. Elbette 4-9 yaş arası bu çocukların da eğlenmeye ihtiyacı bulunur.

İstanbul palyaço kiralama işte bu noktada çocuklara en iyi hizmeti verebilmek için hazırdır.

Her çeşit palyaço aktivitesi ile organizasyonlara katılan çocukları eğlendirip güldüren bu sempatik karakterler, eğlence ihtiyacına yönelik muhteşem bir hizmettir.

Palyaço kiralama adı verilen bu hizmetleri nasıl edinebilirsiniz?

İstanbul palyaço kiralama şirketleri bu hizmetleri sağlamak adına organize olmuş durumdadır. İstediğiniz tarih ve saat için palyaço kiralama hizmetinden faydalanabilir, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hemen üst köşedeki telefon numaramızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Palyaço Kiralama Organizasyonları

İstanbul çapında çocuklar tarafından büyük ilgi gören palyaço kiralama servisleri, her türlü organizasyonda tercih edilebilmektedir.

Palyaço kiralama organizasyonlarında etkinliklere katılan palyaço abla ve ağabeyler birbirinden farklı aktiviteler ile çocukları oyalamak ve neşeli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla çalışır.

  • Düğün organizasyonu
  • Doğum günü organizasyonu
  • Sünnet organizasyonu
  • Açılış organizasyonu

Palyaço ve animatörler en sevilen oyunları ve etkinlikleri ile süresi boyunca tüm çocuklarla ilgilenmeye çalışır.

palyaco-hizmeti-istanbul

Özellikle çocuk yoğunluğunun oldukça fazla olduğu doğum günü organizasyonlarında güzel bir ortamda eğlenceli dakikalar yaşanabilir.

İstanbul palyaço kiralama hizmetleri hangi etkinlikleri barındırır?

Standart palyaço kiralama paketleri; yüz boyama, sosis balon, yarışmalar ve oyunlardan oluşmaktadır.

Palyaço; yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri ile tüm çocuklarla yakınlaşma ve tanışma fırsatı yakalar, böylece organizasyonun devamında oynanacak oyunlar için altyapı oluşur. Birbirinden heyecanlı yarışmalar için toplanan çocuklar aksiyonu doruklarda yaşar.

İstanbul palyaço oyun ve yarışmaları nelerdir?

Halat çekme, çuval yarışı, ip atlama, mandal yarışı, mendil kapmaca, deve cüce, kara deniz, sandalye kapmaca, heykel, yerden yüksek, seksek, yağ satarım bal satarım, yakan top, yumurta taşıma,…

 

İstanbul Palyaço Kiralama Fiyatları

Doğum günü organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz palyaço kiralama hizmetimiz ile ilgili fiyat tablolarımızı inceleyebilirsiniz.

Her 1 saat için +50 lira ücret eklenmektedir.

Tercihinize göre organizasyonunuzu genişletebilir farklı etkinliklerle renklendirebilirsiniz. Standart palyaço paketimiz haricinde pinyata, şef palyaço veya kostümlü animatör hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu yaptırmak istiyorsanız lütfen arayarak detaylı bilgi alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir