palyaco-animator-kiralama-servisi
Palyaço ve Animatör Kiralama Servisi
Ağustos 4, 2018
istanbul-palyaco-fiyatlari
Palyaço Fiyatları
Kasım 6, 2018

Palyaço Kiralama Paketleri

palyaco-kiralama-paketleri-neler

Her türlü organizasyon ve davet içerisinde faydalanabileceğiniz palyaço kiralama hizmetleri tüm çocukların ve davetlilerin eğlencesi haline gelmiştir.

Katıldığı her etkinlikte fark yaratan ve çocukların sevgili haline gelen palyaço ve kostümlü animatörler, yaptıkları aktiviteler ve oyunlarla organizasyonun çok daha keyifli ve aktif geçmesini sağlamaktadır.

dogum-gunu-organizasyonu-palyaco-paketi

Hem estetik anlamda hem de organizasyonun düzeni için palyaço ve animatörler görevlerini tam anlamıyla yerine getirirler. Düğün ve sünnet organizasyonlarında çocuk davetlileri belli bir alanda tutmak ve eğlendirmek palyaçonun görevidir.

Doğum günü organizasyonu içerisinde ise olmazsa olmaz bir konuma sahiptir palyaço kiralama

Bir süper kahraman veya maskot ile çok daha renkli ve neşeli bir parti sahibi olabilir, çocuklara unutamayacağı saatler geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Palyaço kiralama hizmeti içerisine dahil olan aktiviteler; yüz boyama, sosis balon, yarışmalar ve oyunlardır.

Her biri çocuklar tarafından oldukça sevilen bu etkinliklerde kendilerini ve hayal güçlerini geliştirme imkanı bulurlar.

Oyunlar için yüz boyama ile hazır hale gelen minikler, sosis balondan figürler ile el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirme şansı yakalar.

 Palyaço kiralama paketlerimiz nelerdir?

Standart bir palyaço kiralama hizmeti; yüz boyama, sosis balon, yarışmalar ve oyunları kapsar. Bu paketin haricinde talep edilen kalemler farklı bir paketi meydana getirmektedir.

Standart palyaço servisi paketi; her organizasyonda değerlendirilebilen ve çocukların en çok keyif aldığı aktivite dizilerinden oluşur. Ardı ardına yapılan yüz boyama, sosis balon aktiviteleri ile ortama ısınan çocuklar oyunlara hazırlanır. Animatör veya palyaço eşliğinde yürütülen yarışma ve oyunlara ilgi artar. Müzik eşliğinde motive olan çocuklar yarışmalara var gücüyle asılır, kazanmaya tam konsantre olur.

Organizasyonun amacı çocukları eğlendirmek ise standart palyaço paketi bunu tam anlamıyla yerine getirmektedir.

palyaco-kiralama-paketleri-1-standart-paket palyaco-kiralama-paketleri-2-standart-paket palyaco-kiralama-paketleri-3-standart-paket

Düğün, nişan, sünnet ve doğum günü organizasyonlarında palyaço servisi eşliğinde geçen neşeli dakikalar tüm davetlilerin yüzünü gülümsetmektedir.

Standart paketin haricinde hangi tercihlerde bulunabilirsiniz?

Pinyata paketi; genellikle doğum günü organizasyonları için talep gören eğlenceli bir oyunu da kapsamaktadır.

istanbul-palyaco-7

Palyaço aktivitelerine ek olarak çocukların en sevdiği karakterlerden oluşan pinyataları patlatmaya dayanan bu oyunu da paketinize ekleyebilirsiniz.

Böylece çocuklar adına çok sevilen pinyata oyunuyla partinize hareket katabilirsiniz. Dilediğiniz karakter baskılı pinyata modelini bize bildirebilirsiniz.

İçi dolu pinyata, paketinize +100 lira şeklinde eklenir.

Sihirbaz paketi; yıl sonu balosu, milli bayramlar ve tiyatro gösterilerinde yer alan ilüzyonistleri de palyaço kiralama paketinize dahil edebilir, 8-14 yaş grubu çocuklara unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Yaklaşık 30-45 dakika arası süren sihirbaz gösterileri çok daha ilgi çekici ve etkileyici olarak bilinmektedir.

Profesyonel sihirbaz paketleri 400 liradan başlamaktadır.

Kostümlü karakter paketi; organizasyonlarda çocuklara eşlik edecek palyaço haricinde süper kahraman talebinde de bulunabilirsiniz.

Spiderman, Elsa, Pamuk Prenses ve Korsan kostümü seçenekleriyle animatörlerimiz çocukları masal dünyasına götürecektir.

pamuk-prenses-kiralama-paketi

Kostümlü karakter, paketinize +50 lira şeklinde eklenir.

Doğum günü organizasyonu paketi; partiniz için ihtiyacınız olan ne varsa hepsini içerisinde bulunduran palyaço servisi paketimiz ile davetlilerinize eşsiz bir gün yaşatabilirsiniz.

Fotoğraf köşesi için masa süsleme, afiş, pasta, konsept ikramlıklar ve balon süsleme ile birlikte partinizi fotoğraflarla unutulmaz kılabilirsiniz.

Palyaço paketlerinin içeriği organizasyona göre değişir mi?

Palyaço paketlerinin içeriği her organizasyona göre farklılık gösterebilir. Bunun birçok sebebi bulunur. Başlıca sebep ise organizasyon türüne bağlı olarak ortamın ve şartların değişiklik göstermesidir.

Palyaço kiralama hizmeti için ortamın önemi nedir?

Örneğin; evde organize edilen bir doğum günü ile mekanda gerçekleşen bir parti için palyaço kiralama aktiviteleri farklılık gösterir. Yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri haricinde diğer oyun ve yarışmalar belli bir alana ihtiyaç duyar.

Özellikle kalabalık çocuk gruplarının bulunduğu etkinlikler için alan mutlaka oluşturulmalıdır. Aksi takdirde palyaço aktiviteleri başarı ile gerçekleştirilemez.

Oyun alanının veya bahçenin bulunduğu organizasyonlarda sınırsız etkinlik gerçekleştirilebilir. Tercih ettiğiniz pakete bağlı olarak ise tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bize ulaşarak tüm paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

palyaco-kiralama-paketleri-1-standart-paket-1palyaco-kiralama-paketleri-1-standart-paket
palyaco-kiralama-paketleri-2-standart-paket-2palyaco-kiralama-paketleri-2-standart-paket
palyaco-kiralama-paketleri-3-standart-paket-3palyaco-kiralama-paketleri-3-standart-paket

6 Comments

 1. Şahin dedi ki:

  Oğlumun doğum günü için bir palyaço talebimiz olacaktı da ücretlerinizi nasıl öğrenebilirim?

  • palyacoo.org dedi ki:

   Merhaba Şahin Bey, iletişim numaramız aracılığıyla bize her zamana ulaşabilir, etkinliğinize uygun palyaço kiralama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 2. Emine Ülker dedi ki:

  Biz size güvenerek tercih ettik ve memnun kaldık, bunu da size iletmek istedim çünkü ne yazık ki her firmaya güvenilmiyor palyaço kiralama konusunda

  • palyacoo.org dedi ki:

   Emine Hanım, değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere, hoşçakalın…

 3. Seda Avcı dedi ki:

  Kızımın doğum günü için rezervasyon yapmak istiyorum. Pinyata paketi için hangi çeşitler bulunuyor sizde?

  • Palyaçoo Org dedi ki:

   Merhaba Seda Hanım; dilediğiniz pinyata çeşidini bize iletebilirsiniz. Tüm karakterler ve baskılı pinyatalar mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir